Değişim, İptal ve İade Şartları


Ürününüzü iade etmek veya değişimini yapmak isterseniz, ürün ambalajının bozulmamış, ürünün kullanılmamış ve etiketinin kopartılmamış olması gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz; 

– Yurtiçi kargo ile ürünü ücretsiz olarak 14 gün içinde adresimize gönderin: 

Alıcı Firma: Photo Factory Baskı Hizm. Tic. Ltd. Şti.

Yurtiçi Kargo İade Kodu:

Adres: Kemankeş KaramustafaPaşa Mah. Yemişçi Hasan Sk. No: 7 K: 4 Fotoğraf Fabrikası Beyoğlu / Karaköy / İstanbul

– Ürün ve faturası elimize ulaştığında ödemeniz finans departmanımız tarafından 15 gün içerisinde iade edilecektir. 

– Bir kez değişimi yapılan ürünlerin ikinci kez değişim veya iade hakkı bulunmamaktadır. 

– Yurtdışı siparişlerinde iade ve değişim kabul edilmez. Yurtdışına yapılan gönderilerde gümrük vergisi v.b. olası ek maliyetler alıcıya aittir. 

İade ya da değişim esnasında “Kargo Bedava”. Ürünü bize geri gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Ücretsiz kargo, sadece Yurtiçi Kargo ile gönderildiği durumlarda geçerli olmaktadır. Ödemeli kargo ile herhangi bir kargo şirketinden gelen paketler kabul edilmeyerek Alıcıya geri gönderilecektir. 

Siparişlerim bölümünde, sipariş durumu “Kargoya verildi” olarak görünen siparişleriniz için iptal değil iade talebi gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda iletişim sayfasındaki formdan ilgili mesaj konusunu seçerek bize siparişinizi iptal etme sebebinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mesaj göndermeniz yeterli. 


İade ödemeleri 

Ürününüz, bize ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa iade ettiğiniz ürünün bedeli: 

Ödemeniz kredi kartı ile yapıldıysa, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödenir. Ödemesi, havale veya kapıda ödeme seçeneği ile yapılmış siparişler, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 iş günü içerisinde banka hesabınıza nakit olarak iade edilir.