Baskılı İşler

 
FİNE ART BASKI

Fine Art Kağıt – Asitsiz %100 pamuk tabanlı bir kağıttır. 200 gr başlayıp 420 gr kadar kağıt seçenekleri mevcuttur. 

Pamuk Tabanlı Kağıt özellikle pigment ( su bazlı ) mürekkep ile birleştiğinde, diğer baskı türlerine nazaran çok daha verimli sonuçlar elde edilir. 

Fotoğraf Fabrikası Atölyemizde; Fine Art Fotoğraf baskılarımızda kullandığımız kağıt Hahnemühledir. Fotoğraf Fabrikası olarak sizlere katologlardan ve örnek baskı seçeneklerinden, seçebileceğiniz bir çok kağıt seçeneği sunmaktayız. 

Fotoğraf Fabrikası Atölyemizde; Fine Art Baskılarımızı Canon İPF 4000 ile almaktayız. 12 mürekkep desteği ile mükemmel renkler. Siyahın gerçek siyah olduğu baskılar almaya hazır olun. Düzenli olarak yapılan kalibrasyon işlemi sayesinde, Fine Art Baskılarımızda, ekranda gördüğünüzden farklı bir görüntü almayacaksınız. 

Fotoğraf Fabrikası Atölyesine  gelerek fotoğrafınıza uygun kağıdı beraber seçebilir, Hangi fotoğrafın hangi kağıda daha uygun olacağı konusunda beraber test baskılar alarak ilerleyebiliriz. Her bir Fotoğrafın, farklı kağıt türlerinde vereceği etki başkadır. 

PROFESYONEL BASKI

Profesyonel Baskı – Plastik tabanlı kağıt türleridir. 140 gr başlayıp 308 gr kadar kağıt seçenekleri mevcuttur. 

Profesyonel Baskılarımızda Yarı Mat, Parlak ve Metalik  kağıtlar kullanmaktayız.  Kullanmakta olduğumuz markalar; Kodak, Canon ve Fullcolor

Fotoğraf Fabrikası Atölyemizde; Profesyonel Baskılarımızı Canon İPF 400 ile almaktayız. 12 mürekkep desteği ile mükemmel renkler, gerçek siyah beyaz baskılar alabilmekteyiz. Fine art baskılarımızda olduğu gibi. Profesyonel Baskılarımızda ekranlarımızda gördüğünüzden farklı bir baskı almayacaksınız.

Fotoğraf Fabrikası Atölyemize gelerek Fotoğrafınıza uygun kağıdı beraber seçebilir, bir çok kağıt seçeneğinden, katologlarımzı inceleyip. Test baskılarımızı  alarak  doğru sonuca ulaşabiliriz.

KANVAS BASKI

Fotoğraf Fabrikası Kanvas Baskı – Ressamların tablo yapmakta kullandığı tuval bezin üzerine alınan dijital baskı türüdür. 

Fotoğraf Fabrikası Atölyemizde; Kanvas Baskılarımızda kullandığımız kağıt Hahnemühledir. Kanvas baskılarda önemli özelliklerden birisi Kanvasın kaliteli olmasıdır. Bir çok Kanvas kağıdı seçenekleri mevcuttur. Ancak Hahnemühle diğer kağıt türlerinde olduğu gibi. Bu konuda diğer kağıtlara göre çok daha öndedir. 

Fotoğraf Fabrikası Atölyemizde; Hahnemühle Kanvas baskılarınızı Ahşap karkas, mükemmel renkler, gerçek siyah beyaz fotoğraflar  ile birleştiğinde harika tablolar ortaya çıkmaktadır.